SOHE bir Arpacıoğlu Group Kuruluşudur.
sohe-logo-dişi

HAKKIMIZDA

SOHE

HAKKIMIZDA

Tüm paydaşları için yarattığı katma değeri arttırmayı amaçlayan Arpacıoğlu Group, uzun vadeli değer yaratma hedefi, küresel vizyonu çerçevesinde devam ettirmekte ve 50 yılı aşkın yolculuğu boyunca Türkiye’de perakende sektöründe ulusal ve uluslararası pazar lideri iş ortakları ile başlayan köklü geçmişinin gücüyle, içecek sektörü çözümlemelerine olan katkısını Sohe grup şirketi olarak devam ettirmektedir.

 • icon
  Vizyonumuz
  SOHE olarak mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanarak, sürekli iyileştirme kültürü ile soğuk kahve ve bu alanda rekabet edebilir ürün, hizmet ve çözüm sunmak, paydaşlarımızı memnun ederek sürdürülebilirliğimizi sağlamaktır.
 • icon
  Misyonumuz
  Toplumsal yaşamda saydamlık, ekonomik yaşamda bireyin refah ve istikrarına etkin olarak katkı yapacak hizmetler, İstikrarla büyüyen; küresel ölçekte rekabet gücüne sahip yapımızla, iz bırakacak kalıcı üstünlükler sağlayarak, lider kalmak.
image

SOHE HAKKINDA

SOHE grup şirketimiz ile bulunduğu kategoride pazar lideri markalar ile satış, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini yürütmekteyiz. Alanında uzman satış ekipleri ve güçlü IT altyapısı sayesinde teknolojik  yatırımları ile sektörde lider konumda olan markalarla işbirliği halinde yolculuğuna hız kesmeden devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız;
 • Tüm ürünlerimizin standartlar ve müşteri taleplerine uygun olarak tasarlamak, üretmek ve kontrol etmek.
 • Ürün kalitesi ve ürünün zamanında teslimatı ile müşteri memnuniyeti sağlamak.
 • Hızlı hizmet sağlama anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamak.
 • Kanunların ve yasal mevzuatların gereklerini yerine getirmek, Tasarlayan, üreten ve kontrol eden personelleri kalite hedeflerini ve politikasını sağlamak için sürekli eğitim ile desteklemek.
 • Performansı onaylanmış tedarikçilerle çalışmak. Ürünlerimizde ve süreçlerde yenilikçi faaliyet ile sürekli iyileştirmeler yapmak.

İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Enerji Verimliliği bilincinin tüm çalışanları tarafından benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak.

Sürekli Gelişme;

Hızla gelişen teknoloji ve değişen pazar koşullarına kolaylıkla uyum sağlamak ve rekabette öne çıkmak için esnek olmamız gerektiğini biliriz. Esnekliğimiz sürekli gelişmeye dayanır. Sürekli gelişmeyi sağlamak için öğrenmeyi sadece dış kaynaklardan gelecek hazır bilgi olarak görmeyip, bilgiyi çeşitli araçlar kullanarak kişisel araştırma ve çabayla farklı kaynaklardan elde etmek isteriz. Bu bilgiyi de yorumlayarak yaptığımız işlerin ve hizmetlerimizin verimliliğini, rekabet edebilirliğini artıracak şekilde geliştirir ve uygularız.

Temel Şirket Değerlerimiz

Dürüstlük
Etik kurallar çerçevesinde hareket ederek dürüst iş anlayışıyla kalitenin ve müşteri tatmininin sağlanması yönünde aksiyon almak.
İnsana ve Fikirlere Saygı
Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer vererek onların fikirlerini dinlemek, çalışanlara karşı eşit ve saygılı davranmak.
Azimli Olmak
Çalışkanlık ve tutkuyla görev ve sorumlulukları gerçekleştirerek işe olan saygıyı yerine getirmek.
Sürekli Kendini Geliştirmek
Daha iyisini yapabilmek için yenilikleri ve teknolojiyi düzenli takip etmek ve öğrenmek, çaba göstermek ve eğitime önem vermek.
Çevreye Saygılı Olmak
Çalışma koşullarını ve ürünlerini doğaya zarar vermeyecek şekilde tasarlamak ve yürütmek, çalışanlarımızda farkındalık yaratıp onları bilinçlendirmek.
Müşteri Odaklılık
Şirketimizin varlık sebebi olan müşterilerimizin temel istek ve ihtiyaçlarını doğru algılayarak analiz etmek ve karşılamak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için çaba göstermek.